قوانین سایت بیلبورد افشار

توافق نامه کاربری

پیش از اینکه عضو بیلبورد افشار شوید یا از خدمات و ابزار سایت بیلبورد افشار استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‏نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید. با قبول این توافق‏نامه کاربری، شما پذیرفته ‏اید هر زمان که از سایت‏ها و خدمات بیلبورد افشار ، یا از ابزارهایی که در دسترس کابران قرار داده شده تا با آن از خدمات سایت‏های بیلبورد افشار بهره‏ مند شوند، استفاده کنید، مفاد توافق‏نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‏الاجر است.

استفاده از بیلبورد افشار

قرارداد و توافق نامه کاربری بیلبورد افشار بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است. با ارسال یک آگهی در سایت بیلبورد افشار ، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود، و در ضمن، شما پیشاپیش موافقت خود را با شرایط عنوان شده در زیر اعلام کرده‏ اید:
تا زمانی که از سایت‏ها، خدمات و ابزارهای بیلبورد افشار استفاده می‏کنید، نمی‏توانید:
آگهی‏ هایی که مرتبط با:
کالاها وخدمات غیره مجاز
عدم رعایت قانون ، اخلال در حقوق شخص ثالث و یا سیاستهای بیلبورد افشار
و یا مخالف با قوانین موضوعه و یا اخلاق حسنه و عرف اسلام باشد درج کنید.
موارد ممنوعیت و یا محدودیت استفاده از بیلبورد افشار:
بدون ایجاد محدودیت در روش‏های برخورد در حیطه قانون و اختیارات اداره این سایت، در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می‏کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می‏گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می‏کند، یا نسبت به تعهدات خود و نفس سیاست‏های ما متناقض عمل می‏کند، می‏توانیم خدمات و حساب کاربردی کاربر را محدود کنیم، به تعلیق درآوریم و یا آن را مسدود کنیم، به گونه ‏ای که از دسترسی وی به سایت‏ها و دیگر مضامین، خدمات و ابزارهایمان ممانعت به عمل آورده، به تأخیر بیاندازیم یا مضامین او را حذف کنیم، همچنین به منظور جلوگیری از ورود کاربر به سایت و دور نگه داشتن او از فضای سایت، اقدامات لازم فنی و قانونی انجام می‏شود. به علاوه، ممکن است، در شرایط مناسب و به صلاحدید خودمان، اکانت‏های کاربرانی را که نسبت به حقوق معنوی و قانونی شخص ثالث تخطی کرده و این عمل را تکرار کنند، به حالت تعلیق در آوریم و یا مسدود کنیم. ما همچنین حق لغو کردن اکانت های تأیید نشده یا اکانت هایی که برای مدت طولانی فعال نبودند، بهبود، ویرایش یا توقف فعالیت سایت‏ها، خدمات و ابزارهای بیلبورد افشار را نزد خود محفوظ نگه می‏داریم. لذا ضمن قرارداد حاضر و عقد خارج لازم کاربر به ما وکالت با اسقاط حق عزل اعطاء کرده، تا بنا به تشخیص ما، هر یک از موارد بیان شده در بالا اعمال شود و حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب کند.
شما موافقت کرده ‏اید و تعهد داده‏ اید که از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی ما استفاده نکنید.
همچنین شما موافقت کرده و تعهد داده اید تا موارد زیر را انجام ندهید:
هر عملی (به صلاحدید خودمان) که تحمیل کند یا ممکن است بی دلیل، ناخواسته یا بطور نامناسب فشار زیادی را به زیرساختار سازمان ما تحمیل کند.
کپی، خلق مجدد، ویرایش، ساختن کارهای بدلی و نشئت گرفته از آن، توزیع کردن، یا نمایش عمومی هر مضمونی (به جز برای اطلاع شما) از سایت‏ها، بدون اینکه از پیش، مجوز صریح و مکتوب بیلبورد افشار و یا شخص ثالث مربوطه را دریافت کرده باشید.
ایجاد مزاحمت یا تلاش برای ایجاد مزاحمت در فعالیت سایت‏ها، خدمات یا ابزارها، یا هرگونه فعالیتی که در ارتباط با اداره کردن سایت‏ها، خدمات یا ابزارها باشد.

هزینه و خدمت

پیوستن به بیلبورد افشار و دیدن آگهی‏ها یا ارسال آگهی‏ ها رایگان است. در هر حال، ما در قبال خدمات دیگری مانند دوپینگ آگهی‏ ها هزینه دریافت خواهیم کرد. وقتی از سرویسی استفاده می‏کنید که هزینه دارد، این امکان را دارید تا حق ‏الزحمه مربوطه را بررسی کرده و در صورت موافقت، آن را بپردازید. هزینه‏ ها ممکن است بدون ارسال هیچ اطلاعیه قبلی، در هر زمان تغییر کرده و متفاوت باشد. به غیر از مواقعی که پیشاپیش ذکر شده، تمام هزینه ‏ها به واحد ريال است. شما در قبال پرداخت تمام هزینه و مالیات آن از طریق یکی از روش‏هایی پیشنهادی ما، مسئول هستید.
محدودیت نکات قابل توجه در میزان مسئولیت‏های بیلبورد افشار:
بیلبورد افشار در قبال محتوا، فعالیت‏ها یا عدم فعالیت‏ها، و آگهی‏ هایی که کاربران در سایت قرار داده‏ اند، هیچ مسئولیتی نمی‏پذیرد. شما سایت ما را به عنوان فضایی که به هر کسی این امکان را می‏دهد تا درباره هر چیزی، در هر زمانی، و از هر جایی تبلیغ کند، خواهید شناخت. ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‏کنیم. ما هیچ کنترلی روی کالای تبلیغ شده از هیچ نظر، اعم از کیفیت و استاندارد و رعایت قوانین گمرکی و غیره و نیز درستی یا قانونی بودن موارد یا خدماتی که در آگهی به آن‏ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‏ های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به آن‏ها با خود کاربران است. این سایت صرفاً محلی برای درج آگهی‏ ها است. ممکن است لینک‏هایی از طریق سایت‏ بیلبورد افشار به سایت‏ها و یا مضامین و یا فایل‏هایی که در کنترل بیلبورد افشار نیستند، از سوی شخص ثالث در اختیار بینندگان آگهی قرار داده شود. این نوع لینک‏ها صرفاً به منظور معرفی آیتم و به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده، و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی با صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‏هایی نیست. بیلبورد افشار هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‏ها، فایل‏ها و مضامینی که از طریق لینک‏های قرار داده شده در سایت‏ بیلبورد افشار به آن‏ها دسترسی می یابید، ندارد. به علاوه بیلبورد افشار، به هیچ وجه خدمات یا محصولات ارائه شده در این سایت‏ها یا مضامین چنین خدمات و محصولاتی را که از طریق لینک‏های قرار داده شده در بیلبورد افشار به آن‏ها دسترسی دارید، تضمین نمی‏کند. ما نمی‏توانیم دسترسی مطمئن و پیوسته به سایت‏ها، خدمات یا ابزارهای‏مان را ضمانت کنیم؛ چرا که عملکرد سایت‏ها، خدمات یا ابزارهای ما، ممکن است در اثر فاکتورهای بیشماری که خارج از کنترل ما هستند، دچار اختلال شود. بنابراین، تا جایی که قانون مجاز دانسته، ما کلیه ضمانت‏ها، مفاد و شرایط ضمنی را مستثنی کرده‏ایم. ما هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن پول، ضرر و زیان، حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت خاص، غیرمستقیم یا ناشی از- مستقیم یا غیر مستقیم- ناتوانی شما در استفاده از سایت‏ها، خدمات یا ابزارهایمان نمی‏پذیریم.

حریم شخصی

ما اطلاعات شخصی را بدون کسب موافقت صریح شما، به شخص ثالثی برای به کارگیری در اهداف بازاریابی نمی‏فروشیم یا اجاره نمی‏دهیم. ما حفاظت از حریم شخصی کاربران را به عنوان یک اصل اجتماعی مهم به حساب می‏ آوریم. اطلاعات شما در رایانه‏ هایی که توسط سیستم‏ های امنیتی فیزیکی و مجهز به تکنولوژی‏های پیشرفته محافظت شده، ذخیره و پردازش می‎شود. به علاوه این رایانه ‏ها در موقعیت‏های گوناگون جغرافیایی واقع شده‏ اند. شما می‏توانید به اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده‏ اید دسترسی داشته و آن‏ها را ویرایش کنید. در صورتی که نسبت به انتقال اطلاعات خود یا استفاده از آنها به ترتیب مذکور معترض هستید یا رضایت ندارید، لطفاً از خدمات ما استفاده نکنید.

عمومی

بیلبورد افشار و وابستگان، کارمندان، مدیران، شرکاء و توزیع ‏کنندگان رسمی بیلبورد افشار هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال خدماتی که از طریق سایت‏ بیلبورد افشار توسط اشخاص ثالث ارائه می‏شوند، یا برای فهرست‏ ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده، و آگهی می‏شوند، ندارد و صرفاً در حدود قانون، آگهی‏ های اشخاص ثالث را درج می‏کند. اگر هر بندی از این توافق‏نامه، مطابق قانون نامعتبر یا اجرا نشدنی باشد، چنین بندی باید مجدداً بررسی شده و باقی شروط و ضوابط به قوت خود باقی هستند. ما این توافق‏نامه را به صلاحدید خود، طبق بخش اطلاعیه‏ ها ممکن است، تغییر دهیم. بالای صفحه فقط مربوط به اهداف رجوعی است و گستره یا وسعت این قسمت را محدود نمی‏کند. عدم اقدام قانونی ما نسبت به نقض قوانین توسط شما یا سایر افراد به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذشته‏ ایم و عمل مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد. در عین حال، ما تضمین نمی‏کنیم در قبال کلیه موارد نقض قوانین توافق نامه، موارد ذکر شده را اجرا کنیم. به جز بیانیه ‏های صریحی که به گونه ‏ای دیگر عنوان شدند، اطلاعیه‏ های قانونی باید به نشانی ایمیلی که شما حین ثبت آگاهی وارد کردید، فرستاده شوند. اطلاعیه باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از ارسال ایمیل، دریافت شود، مگر اینکه قسمت ارسال مطلع شود که نشانی ایمیل داده شده، نامعتبر است. در این حالت، ما توسط نشانی ‏ای که هنگام ثبت آگاهی، وارد کرده‏ اید، به شما اخطار قانونی می‏دهیم. در چنین مواردی، به صورت پیش فرض، اخطار باید 3 روز پس از تاریخ ارسال آن، دریافت شده باشد. ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در بیلبورد افشار اعلام خواهد شد. به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح‏ها یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.

راهنما ثبت آگهی در بیلبورد افشار

اگر می خواهید وسایل و لوازم خود را بفروشید و یا خدمت خود را ارائه دهید، باید آن را در سایت بیلبورد افشار آگهی کنید تا روزانه در دید صدها هزار بازدید کننده قرار گیرد.
چگونه در کمتر از یک دقیقه و انجام دادن دو قدم آگهی خود را درج کنید و در معرض دید میلیون ها نفر قرار دهید و به سادگی بفروشید:
برای درج آگاهی در بیلبورد افشار کافی است روی گزینه نارنجی رنگ « ثبت آگاهی رایگان » واقع در بالا سمت چپ تمام صفحات ، کلید نمایید ، که در زیر مراحل آن توضیح داده شده است :
گام اول – انتخاب دسته بندی : شامل طیف وسیعی از گروه ها میباشد که از وسایل نقلیه گرفته تا استخدام را برمیگرداند ، پس از انتخاب گروه مورد نظر زیر گروه را انتخاب نمایید.
گام دوم – پر کردن فیلد های خواسته شده : در این قسمت کادر های مربوط به دسته بندیه مورد نظر از شما خواسته میشود و شما تنها با انتخاب و پر کردن آن و انتخاب عکس و استان و ایمیل و همراه و توضیحات ، آگاهی خود را کامل کرده و با کلید بر روی دکمه ی ارسال، آگاهی خود را به آسانی ارسال کنید.
آگاهی که دارای قیمت و عکس میباشد بیشتر در دید عموم قرار میگرد و باعث افزایش بازدید و اعتماد کاربر نست به آگاهی شما میگردد .

راهنمای مدیرت آگهی

چگونه میتوان وضعیت آگاهی ارسال شده در هر لحظه رو دید و تغییرات یا خرید را بر روی آگاهی خود انجام دهیم :
گام اول – ارسال ایمیل : با ورود به ناحیه کاربری و نوشتن آدرس ایمیل خود و شماره همراه و بعد از صحت از اکانت شما یک ایمیل حاوی لینک مدیریت آگاهی برای شما ارسال میشود و شما با کلیک بر روی لینک یا copy کردن و paste آن در مروگر خود به صفحه مدیریت خود وارد شوید.
گام دوم – دیدن آگاهی ها در مدیریت : در صفحه مدیریت تمام آگاهی های شما اعم از تایید شده و تایید نشده و یا نیاز به تفییر در این قسمت وجود دارد و همچنین این صفحه به صورت خودکار در مرورگر شما ذخیره میشود و برای هر بار ارجاع به این صفحه نیاز به ارسال ایمیل نمیباشد ، و یا برای عوض کردن اکانت خود با کلیک بر روی دکمه حذف تاریخچه ( پایین صفحه ) از صفحه مدیریت خود خارج شوید .
گام سوم – ویرایش آگاهی و ارتقا : با کلیک بر روی آگاهی خود شما میتوانید آن را ویرایش یا ارتقا بدهید با رفتن به روی تب ویرایش و تغییر دادن عنوان ، قیمت و یا توضیحات ان را دوباره ارسال کنید و با هر بار تغییر دادن ، آگاهی شما برای تایید ارسال میشود و بعد از تایید در دید عموم قرار میگیرد . برای ارتقا دادن آگاهی و بهتر دیده شدن آگاهی شما میتوانید از تب ارتقا استفاده کنید و با خرید هر یک از سرویس ها آگاهی خود را بیشتر در دید عموم قرار دهید.

امکانات ویژه بیلبورد افشار

درج آگهی در تمامی دسته‌بندی‌های بیلبورد افشار به جز دسته‌بندی «استخدام و کاریابی» رایگان است، البته شما می‌توانید با انتخاب هر یک از مواردی که در ادامه ذکر شده‌اند، سریع‌تر و بهتر مخاطبان آگهی‌های خود را پیدا کنید.

آگهی های فوری

در حال حاضر با پرداخت مبلغ ۶,۰۰۰ تومان قادر خواهید بود تا آگهی خود را به مدت ۳ روز در بخش «فوری» قرار دهید. همچنین در مدت این ۳ روز آگهی شما با افزوده شدن دکمه فوری در کنار آن، ظاهری متمایز از دیگر آگهی‌ها پیدا خواهد کرد.

نردبان

شما با استفاده از «نردبان» می‌توانید آگهی خود را که مدت زمانی از انتشارش گذشته، مجدداً به ابتدای فهرست آگهی‌ها در دسته‌بندی و شهر خاص خود باز گردانید. این آگهی تا زمان دریافت آگهی‌های تازه‌تر در ابتدای فهرست باقی می‌ماند. هزینه‌ٔ هر بار استفاده از نردبان ۳,۰۰۰ تومان است.

درج آگهی در بخش استخدام و کاریابی

دسته‌بندی «استخدام و کاریابی» که مخاطب اصلی آن کارفرمایان هستند، تنها دسته‌بندی غیررایگان بیلبورد افشار است که برای درج آگهی در آن پرداخت مبلغ ۱۵,۰۰۰ تومان الزامی‌ است. با پرداخت این مبلغ، آگهی شما به مدت ۳۰ روز در بخش «استخدام و کاریابی» شهر مورد نظرتان قرار خواهد گرفت.

لینک وبسایت

شما می‌توانید لینک وب‌سایت کسب و کار خود را در قسمت «ویرایش» وارد کنید تا به صورت کلیک شدنی در کنار اطلاعات آگهی منتشر گردد؛ هزینهٔ استفاده ازاین قابلیت ۲۰,۰۰۰ تومان است.

راهنما خرید امن در بیلبورد افشار

امن خرید کنید
از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.
هرگز پیش از دریافت کالا هزینه‌ای پرداخت نکنید.
اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.
در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.
بیشتر احتیاط کنید وقتی…
قیمت و شرایط ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.
فروشنده یا خریداری که بی‌دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می‌پرسد.
می‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید، بپردازید. سعی کنید در محلی امن مانند پایگاه‌های پلیس یا شعب بانک‌ها قرار بگذارید.
به خاطر داشته باشید:
در خرید پستی، شما پیش از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده‌اید که این مورد خالی از ریسک نیست و ما انجام آن را به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم.
بهتر است نقدی معامله کنید. چک و سفته ممکن است نقد نشوند.
در مورد برخی کالاها بهتر است درخواست فاکتور خرید و احیاناً بسته‌بندی اولیه را از فروشنده داشته باشید.

شرایط ثبت آگهی در بیلبورد افشار

آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در بیلبورد افشار تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند. در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند تأیید و انتشار آگهی‌ها، بیلبورد افشار ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد.
*** مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
*** ناقض حریم شخصی افراد،
*** استفاده از عبارت‌ها یا کلماتی مانند: خریدار، فروش، ویژه، رند، مفت، ارزان، نو، زیر قیمت، استثنائی، گوشی، حراج و موارد مشابه،
*** درج قیمت در عنوان آگهی،
* هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
* استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند،
* استفاده از حروف و زبان انگلیسی برای آگهی‌های فارسی،
* هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،
* برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN و خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن، راه اندازی ماهواره یا اینترنت ماهواره‌ای،
ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک،
* فروش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض هر گونه اجاره و فروش فیلم یا موسیقی،
* شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،
* هر نوع مسابقه، قرعه‌کشی و بخت‌آزمایی (با جایزه یا بدون جایزه)،
* آگهی انجام پروژه‌های دانشجویی و دانش آموزی،
* هر گونه کالایی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و امثال آن،
* کالا و خدمات مرتبط با مواد مخدر، سیگار یا ترک اعتیاد،
* فروش دستگاه فلزیاب، گنج‌یاب، حفاری غیرمجاز یا لوازم و تجهیزات مرتبط با آن،
* خدمات مرتبط با همسریابی، دوست‌یابی، مشاوره خانوادگی،
* آگهی‌هایِ محرمیت، صیغه و ازدواج،
* خدمات، دفاتر و شرکت‌های مرتبط با لیزینگ به جز نمایندگی‌های مجاز با ارائه مجوز،
* فروش فاکتور و پیش فاکتور برای اخذ وام، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن،
* هرگونه خدمات مرتبط با گرین‌کارت یا اقامت کشورها و مسافرت و اخذ ویزا به کشورهایی که منع قانونی برای ورود به آن‌ها وجود دارد،
* خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع،
* خرید و فروش اعضای بدن، مانند:‌ (کلیه)
* درخواست کمک‌های نقدی یا پیش‌پرداخت برای معامله‌های از راه دور،
* درج شماره حساب در متن آگهی،
* خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،
* معرفی سایت‌، کالا یا خدماتی که به هر شکلی قصد رقابت با بیلبورد افشار را دارند،
* خرید و فروش حیوانات، پرندگان و خزندگان وحشی و گوشت‌خوار،
* خرید و فروش مواد غذایی، تقویتی و مکمل‌های ورزشی،
* نصب برنامه‌های جانبی موبایل و ویندوز، * پنل پیامک انبوه،
* درج آگهی‌های دوره‌های آموزشی بدون قراردادن اطلاعاتی در مورد مدرس،
* درج آگهی‌ خودروهای غیر قابل خرید و فروش در ایران،
* درج مکرر آگهی‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز،
* ارسال مجدد یک آگهی‌‌ که از زمان حذف آن توسط کاربر، بیش از ۲۴ ساعت سپری نشده باشد،
* قرار ملاقات غیرتجاری به صورت آنلاین،
* وجود جملات نادرست از نظر املائی یا نگارشی و
* آگهی‌های فروش سیم کارت که شمارهٔ آن در عنوانِ آگهی درج نشده باشد.